zaloguj się załóż konto

Koniki Polskie

Związek Hodowców Koników Polskich

X Święto konika polskiego Majdan - Wojnowo

Wyniki Wszechstronnego Konkursu Konika Polskiego (WKKP) o memoriał prof. Tadeusza Vetulaniego.

 

 

 

 

Miejsce

Imię i nazwisko zawodnika

Imię konia

Klub

Rajd

czas    tętno   punkty 

Ścieżka

czas  punkty

Wyścig

czas punkty

Punkty ogółem

1

Agnieszka Zofia Tarkowska

Lapsus

Stajnia Jakubów

01:24:12

27 (2)

47

01:58,53

29 (1)

00;34;78

27 (2)

83

2

Jan Osman Płoński

Notatnik

Rudziszki

01:24:06

29 (1)

57

02:20,68

27 (2)

00;42;10

18 (8)

74

3

Konrad Tomasz Tarkowski

Norweg

Stajnia Jakubów

01:24:12

25 (3)

51

02:22,42

25 (3)

00;42;62

16 (10)

66

4

Jowita Jaworska

Orfik

PAN Popielno

01:46:16

11 (15)

54

02:33,48

23 (4)

00;33;09

29 (1)

63

5

Dominika Szałkowska

Niapatel

Gospo HW

01:26:40

20 (6)

59

02:55,05

16 10)

00;40;15

21 (5)

57

6

Joanna Aurelia Ochenkowska

Nesaja

KTJ Laszka

01:25:48

21 (5)

60

02:37,94

20 (6)

00;43;54

15 (11)

56

7

Jarosław Kaczorek

Oris

Skorupki

01:35:12

16 (10)

51

02:44,10

19 (7)

00;42;49

17 (9)

52

8

Michalina Borak

Hugo

KTJ Laszka

01:25:48

23 (4)

58

03:03,34

12 (14)

00;44;14

13 (13)

48

9

Adam Barycki

Lelek

Rudziszki

01:39:31

14 (12)

47

02:33,50

21 (5)

00;44;74

12 (14)

47

10

Marta Niedbalska

Luna

KTJ Laszka

01:27:47

18 (8)

55

02:56,20

15 (11)

00;48;24

9 (17)

42

11

Jacek Lipka

Ozdobnik

PAN Popielno

01:47:00

10 (16)

55

03:05,88

11 (15)

00;41;02

20 (6)

41

12

Elżbieta Sutowska-Opałka

Topór

U Eli i Marka

01:41:26

13 (13)

60

02:57,76

14 (12)

00;43;62

14 (12)

41

13

Justyna Kaczorek

Hektor

Skorupki

01:36:16

15 (11)

58

02:46,46

18 (8)

00;51;90

7 (19)

40

14

Natalia Ochenkowska

Niksana

KTJ Laszka

01:27:47

19 (7)

52

03:02,50

13 (13)

00;56;88

4 (22)

   38

15

Alicja Józwowska

Tryton

Zielone Ranczo

02:05:15

6 (20)

50

03:30,00

8 (18)

00;39;03

23 (4)

37

16

Alicja Witkowski

Nisza

Gospo HW

02:03:10

9 (17)

53

03:34,38

4 (22)

00;41;72

19 (7)

32

17

Anna Stolarek

Najeli

Gospo HW

02:03:10

8 (8)

56

03:11,17

10 (16)

00;45;43

11 (15)

29

18

Marianna Mikoda

Nirwana

KTJ Laszka

01:27:47

17 (9)

56

03:33,01

5 (21)

00;53;13

6 (20)

28

19

Dawid Józwowski

Nalepka

Zielone Ranczo

02:05:10

7 (19)

59

03:27,06

9 (17)

00;47;27

10 (16)

26

20

Kazimierz Krawczyk

Borowik

Mąki

01:44:17

12 (14)

59

04:33,72

2 (24)

01;07;22

2 (24)

16

21

Feliks Kaczanowski

Jaskier

Krutyń

02:15:25

5 (21)

57

04:07,31

3 (23)

01;04;07

3 (23)

11

22

Jędrzej Ryś

Hutor

Krutyń

02:15:26

4 (22)

52

05:13,00

1 (25)

01;26;90

1 (25)

6

nk

Dorota Chodkowska

Dolek

KTJ Laszka

01:16:04

0

76

03:31,87

7 (19)

00;39;01

25 (3)

32

nk

Agnieszka Mańka

Limit

U Eli i Marka

01:42:33

0

63

02:53,00

17 (9)

00;55;93

5 (21)

22

nk

Igor Kaczmarczyk

Lolek

KTJ Laszka

01:20:20

0

66

03:32,35

6 (20)

00;50;66

8 (18)

14


zaloguj się aby dodać komentarz

Jak narazie nie dodano żadnych komentarzy...


Odwiedź nas na Facebooku!



Redakcja | Ochrona prywatności | Mapa strony | Kontakt | Archiwum Copyright 2017 KONIKI POLSKIE